Lichtjestochten in H’sum Noord en Zuid

Het kan gelukkig weer. Lichtjestochten in Hilversum aan de vooravond van Kerstmis. Op zondag 18 december zijn er lichtjestochten in Hilversum-Zuid en in Hilversum-Noord. Prachtige tochten om samen met kinderen, ouders, grootouders en gasten te lopen en te beleven.

In Zuid gaat de tocht van Het Kompas – de voormalige Pniëlkerk – langs het kerstverhaal naar de Bethlehemkerk. De tocht duurt ongeveer drie kwartier en de stal staat als vanouds in de Bethlehemkerk. Daar is ook chocolademelk. Starten kan vanaf 17u00 tot 19u00 uur.

In Noord begint de route bij De Morgenster en slingert door de woonwijken naar de kerststal in de Heilig Hart-kerk. Bij aankomst ook hier chocolademelk. Verschillende kerken in Noord, buurtbewoners en buurtorganisaties tekenen voor de organisatie.

Nadere informatie volgt.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.