Lego-workshop Vruchten van de Geest / afgelast

Helaas is vanwege coronamaatregelen de eerste workshop van 22 november afgelast.

De Bijbel spreekt over ‘vruchten van de Geest’. Denk aan geduld, vertrouwen, vriendelijkheid, zelfbeheersing… Waar zijn eigenschappen als deze al zichtbaar in jouw leven? Waarin zou je willen groeien? Hoe zou je dat kunnen doen?

Met vragen als deze ga je aan de slag, onder leiding van Kaj ten Voorde. Kies een maandagavond: 22 november 2021, 17 januari of 7 februari 2022. Je gaat de LEGO SERIOUS PLAY-methodiek gebruiken, een uitdagende én ontspannen manier om al bouwend nieuwe inzichten op te doen.

Info en aanmelden: bij Kaj ten Voorde, klik hier voor mailadres.
Locatie: Diependaalsekerk, Diependaalselaan 138, Hilversum.
Tijd: 19.30 tot 22.00 uur.
Voor iedereen van 18 tot 99 jaar.
Deelname is gratis.
Maximaal 10 deelnemers per avond.


Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.