Leerhuis Schepping: een reis door Genesis – ook online

Een reis door Genesis. Het begin van de bijbel en het begin van de aarde. Dominee Marjan Los neemt je mee in de wereld van het eerste bijbelboek waarin beschreven staat hoe God de aarde schiep. Zondag 4 oktober van 11u45 tot 13u00 in de Bethlehemkerk.

Marjan Los vertelt over de context, de symboliek en het wereldbeeld waarin deze tekst is ontstaan en geschreven. Dat maakt dat je dichter bij het scheppingsverhaal van Genesis kan komen. Zij staat erom bekend de de bijbel op een begrijpelijke, inspirerende en verrassende manier uit te leggen.

Aanmelden graag via deze link.

Het leerhuis is ook thuis of elders mee te maken. Via www.kerkdienstgemist.nl of via deze link.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.