Leden kerkenraad in beeld

Twaalf leden telt de Algemene kerkenraad, het bestuur van de Protestantse gemeente Hilversum. Sinds vandaag zijn zij letterlijk in beeld op de site van de PgH.

De leden stellen zich voor. Wat is hun motivatie om dit bestuurswerk te doen? En waarvoor lopen zij warm? Klik hier om nader kennis te maken.

PgH2025

De kerkenraad staat aan de vooravond van beslissingen over PgH2025. Hoe gaat de Protestantse kerk in Hilversum er uitzien in de nabije toekomst? Hoe kan je met minder mensen en middelen toch een vitale geloofsgemeenschap van Jezus Christus zijn? Veel werk van de kerkenraad staat de komende tijd in het teken van PgH2025. In samenspraak met gemeenteleden. Goed om dan een beeld te hebben van de bestuurders.

De portretfoto’s zijn gemaakt door Mannes van der Burg.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.