Lasergamen voor jongeren èn oud-tieners

Op zaterdag 4 februari 2023 kan iedereen die zich nog tiener voelt, maar dat niet meer is, samen komen lasergamen in de Bethlehemkerk. Een dag eerder is het de beurt aan de PgH-jongeren. Nu dit voor het eerst sinds corona weer kan worden georganiseerd, is iedereen van harte welkom. Aanvang 20u00 uur; gezellig als je een bijdrage levert door iets te eten of drinken mee te nemen om dat samen te delen.

Aanmelden is gewenst via middeninhetleven@bethlehemkerk.nl. De activiteit wordt georganiseerd door mensen van de Bethlehemkerk: PgH Lasergamen wordt nu voor het eerst dit jaar weer georganiseerd sinds uitbraak van Corona.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.