Laat uw stem horen

De BeMoRe-viering is komende zondag in de Bethlehemkerk. De stuurgroep praat gemeenteleden na de dienst bij over het PgH2024-proces. In januari hebben veel mensen in De Morgenster meegedacht over de visie en missie van de nieuwe geloofsgemeenschap. Op een tiental flappen is op een creatieve manier geschetst wat mensen belangrijk vinden.

Dit is in de stuurgroep besproken en verwerkt in een concept visie en missie. Kom zondag na de dienst ontdekken ‘wie willen we zijn’ en ‘waar we heen willen’. Praat mee over wat u sterk vindt en vul aan wat ontbreekt.

Welkom, zondag 4 februari vanaf 10.00 uur in de Bethlehemkerk, Hilversum.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.