Klokken luiden het nieuwe jaar in

Vannacht om 0u00 luiden klokken in Hilversum het nieuwe jaar 2021 in. Op uitnodiging van de gemeente Hilversum klinken ook klokken van Hilversumse kerken, waaronder die van de Grote Kerk en de Bethlehemkerk. De klokken van het Raadhuis geven het startsein. Een mooi alternatief voor het traditionele vuurwerk.

Niet alle kerken van de Protestantse gemeente Hilversum beschikken over klokken. De jongste kerkgebouwen, de Regenboogkerk en De Morgenster, zijn 20 jaar geleden gebouwd zonder klokken. De oproep van de gemeente Hilversum wordt ondersteund door de Hilversumse Raad van Kerken.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.