Klimaatdeken: brei mee

Brei jij mee aan de grootste klimaatdeken van Hilversum? Het doel is om minstens tien dekens voor de Voedselbank te breien. Op Burendag, 28 september, bieden we de deken aan.

Je doet mee door een lapje van 30×30 cm. te breien. Gebruik bij voorkeur een niet te kleine breipen en gebruik acryl (dus geen wol, i.v.m. wassen en vervilten). Je mag zoveel lapjes breien als je wilt. Alle kleuren zijn welkom.

Wil je graag samen breien? Iedere donderdagochtend, 10.00-12.00 uur, komt een groepje samen in de Akker, Melkpad 14a. Wol en breipennen zijn beschikbaar. De gebreide lapjes kunnen tot 4 juli 2024 ingeleverd worden bij de Bethlehemkerk of de Akker.

Meer informatie of meedoen? Stuur een berichtje naar diaconaal werker Dieuwertje Zantingh.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.