Kliederkerk / uitgesteld

Vanwege coronamaatregelen uitgesteld. Nieuwe datum wordt later bekend gemaakt.

Ben je ook weleens zo trots als een pauw… of dans je weleens als een vlinder? Ga het meemaken in de Kliederkerk. Speciaal voor kinderen tot 12 jaar, samen met hun mama’s, papa’s, grootouders, vriendjes en vriendinnetjes. Iedereen is welkom. Op zondag 14 november in de Bethlehemkerk aan de Loosdrechtseweg 263 in Hilversum, van 15u00 tot 17u30.

De Kliederkerk gaat deze keer over God en de dieren. Je gaat allerlei leuke dingen met elkaar maken en doen. Ook ga je samen met elkaar eten en vieren. Van te voren aanmelden is wel handig. Graag uiterlijk 11 november via dit mailadres.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.