Kinderbijbelkeet-feest op 25 oktober

In de hersfstvakantie op woensdag 25 oktober is er Kinderbijbelkeet-feest. Dit keer met het thema: ‘Het huis op de rots’. Knutselen, zingen, spelletjes, een Bijbelverhaal en lekker eten. Alle kinderen van 4-12 jaar zijn welkom, dus ook vriendjes en vriendinnetjes. 

Om 10u00 uur gaat het feest beginnen. De inschrijving begint al eerder om 9u45 uur zodat er op tijd gestart kan worden. Het feest duurt tot ongeveer 13u00. Het is handig om te weten op hoeveel kinderen er gerekend kan worden. Opgeven kan via dit mailadres

Het feest is in de gymzaal van kindcentrum de Wijde Blik (voorheen de Gouden Regen), Augustinushof 59 in Kerkelanden. De kinderbijbelkeet wordt georganiseerd door de Grote Kerk en Vitamine G.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.