Kerstkoor in gezamenlijke kerstavonddienst

Op kerstavond, 24 december, vieren de drie wijkgemeenten Bethlehemkerk, De Morgenster en Regenboogkerk gezamenlijk de kerstavonddienst. Om 20u00 in De Morgenster. De overige twee kerken zijn dan gesloten. De drie wijkgemeenten gaan op 1 januari a.s. op in één geloofsgemeenschap.

Samen zingen na een bewogen jaar vol gepraat

Speciaal voor deze kerstavonddienst wordt een koor geformeerd. Ies Nijman, organist van de Regenboogkerk, roept zangers op zich aan te melden: ‘Hoe fijn zou het zijn om in dit bewogen jaar vol gepraat over samengaan, de geboorte van Christus met een gezamenlijk koor in een gezamenlijke dienst te bezingen.’

Zangers aanmelden

Hij vervolgt: ‘Wij willen graag drie maal een repetitie houden. In elke kerk één keer. Het koor wordt gedirigeerd door Ies Nijman. Klaas de Haan bespeelt het orgel bespelen. U kunt zich opgeven door even een mailtje te sturen naar: iesnijman1@gmail.com. We weten dat veel mensen graag willen zingen, zeker met kerst, daarom hebben we goede hoop dat we een mooi koor op de been kunnen krijgen.’

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.