Kerstavond: première van een ongewoon Hilversums kerstverhaal

Ken je het verhaal van de herder die niet meeging naar de stal? Van de herder die geen zin heeft om het kerstfeest te vieren? Wat blijkt, hij wandelt komende kerstavond op de Hilversumse hei. Hij laat zich meenemen door een moeder en kind. Wat er dan gebeurt? Iets met somber weer, regen en ook bijzondere ontmoetingen én (buurt)engelen!

Beleef het verhaal online

Dit spannende verhaal is op kerstavond 24 december te zien om 19u00. Klik hier of ga daarvoor naar de site van de Regenboogkerk of van de Vituskerk aan het Melkpad. Daar vind je livestreams. Ook via de site van de actie Buurtengel.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.