Kerkgebouwen PgH tijdelijk gesloten voor activiteiten

De kerken van de Protestantse gemeente Hilversum zijn de komende twee weken dicht voor activiteiten anders dan kerkdiensten. Dit is een direct gevolg van de tijdelijk aangescherpte coronamaatregelen die het kabinet deze week aankondigde.

De kerkdiensten blijven wel plaatsvinden. Hierbij geldt een maximum van 30 bezoekers. Bezoekers dienen zich van te voren aan te melden. De vieringen en diensten zijn eveneens via kerk-tv of kerk-radio live te volgen. Klik hieronder op de betreffende kerk voor aanmelding en het digitaal volgen van de diensten.

In De Morgenster blijft de zaterdag opstelling voorlopig nog wel doorgang vinden, evenals de inzameling van de Voedselbank. Echter, zonder koffiedrinken. Ook in de Bethlehemkerk gaat de drive-in inzameling voor de Voedselbank zaterdag 7 november door.

Bethlehemkerk
Diependaalse kerk
Grote Kerk
De Morgenster
Regenboogkerk
Vitamine G

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.