Kerken open tijdens Monumentendag

Net als voorgaande jaren nemen diverse Hilversumse kerken deel aan de Open Monumentendag. Dit jaar is het landelijke evenement in het weekend van 10 en 11 september.

Vanuit de Protestantse gemeente Hilversum nemen deel: Bethlehemkerk, Grote Kerk, De Morgenster en Regenboogkerk. De programma’s in de kerken zijn nog niet allemaal bekend maar voor een deel al te vinden op de site van de Monumentendag. Naast de vier PgH-kerken nemen in Hilversum eveneens deel: De Kapel, Nieuw Apostolische Kerk, Onze Lieve Vrouwekerk, Oud-katholieke Kerk St Vitus, Rooms-katholieke Kerk St Vitus en de voormalige Tesselschadekerk. Klik hier voor meer informatie.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.