Kerken krijgen plek in Omgevingsvisie Hilversum

Kerken en religieuze voorzieningen krijgen toch nog een plek in de Omgevingsvisie Hilversum 2040. Dat besloot onlangs de gemeenteraad van Hilversum. De visie wordt in het najaar definitief vastgesteld.

In april tekenden kerken protest aan tegen het ontbreken in de omgevingsvisie van religieuze voorzieningen. De voorzitters van De Verbinding, de Rooms-katholieke parochies, de Hilversumse Raad van Kerken en de Protestantse gemeente Hilversum schreven toen de gemeenteraad. Klik daarvoor hier.

Eerst niet

Eerder drongen de fracties van CDA en ChristenUnie hier al op aan. Echter, hun motie kreeg in de raad geen meerderheid. Mede dankzij de inbreng van bewoners en kerken worden religieuze voorzieningen nu wel in de visie meegenomen.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.