Kerkbrink over Beleidsplan Protestants Hilversum

Een nummer vrijwel geheel gewijd aan het Beleidsplan van de Protestantse gemeente Hilversum (PgH). Het plan is momenteel volop in discussie binnen de zes onderdelen van de PgH. De Algemene kerkenraad verwacht uiterlijk 1 maart de reacties binnen te hebben van de vijf wijkgemeenten en van Vitamine G . De redactie van Kerkbrink helpt de discussie een handje. De zes prioriteiten van het beleidsplan staan in het kerkblad van januari centraal.

Links

Klik hier voor de januari editie van Kerkbrink, het kerkblad van de Protestantse gemeente Hilversum.
Klik hier voor het beleidsplan.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.