Kerk-zijn met jonge generaties

Veel jonge mensen zijn op zoek naar zingeving, maar vinden die meestal niet in de kerk. Jurjen de Groot ontdekte tijdens een studieonderzoek dat jonge mensen zingeving vooral zoeken in informele groepen. Groepen waar je verschillende perspectieven op zin en geloof kunt bespreken, waar geen oordeel is, waar je samen leuke dingen doet en elkaar steunt. 

Zinvolle sociale bedding

Jurjen de Groot is directeur van de dienstenorganisatie van de Protestantse Kerk in Nederland. Zijn studie is nu verschenen onder de titel ‘Zinvolle verbinding – Hoe kan de kerk een zinvolle sociale bedding creëren voor jongvolwassenen’. Er zijn twee versies. Klik hier voor een korte publieksversie en klik hier voor de complete tekst van de studie.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.