Kanaal7: nieuwe naam voor pioniersdiensten

Zondag 16 april komen jongeren bijeen in de Grote Kerk op de Hilversumse Kerkbrink voor een pioniersdienst. Sinds afgelopen najaar zijn er in deze kerk maandelijks pioniersdiensten. Inmiddels is het aantal bezoekers gegroeid naar ruim 80 mensen. Deze maal is dominee Hugo Dankers de inleider met als thema ‘Duik niet weg’.

Lunch

Iedereen is vanaf 11u30 welkom om rond de statafels onder de kansel koffie, thee en fris te drinken. Om 12.00 uur start dan de pioniersdienst en vervolgens is er een gezamenlijke lunch. Vanwege de City Run wordt aangeraden niet met de auto te komen.
Voortaan dragen de diensten de naam van ‘Kanaal7’. Zij zijn vindbaar op het Instagram-account Kanaal7Hilversum.

Mail voor meer informatie naar dit mailadres of ga naar Instagram Kanaal7Hilversum.
zondag 16 april, vanaf 11u30, Grote Kerk, Kerkbrink 4 Hilversum.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.