Kanaal 7: ‘Vervolgd maar niet vergeten’

‘Vervolgd maar niet vergeten’. Dat is het thema van de jongerendienst – Kanaal 7 – in de Grote Kerk op zondag 8 oktober om 11u30. Mensen van Open Doors komen vertellen over hun werk. Open Doors steunt christenen die om hun geloof worden vervolgd of verdrukt. De organisatie brengt Bijbels en christelijke lectuur naar landen die daarvoor gesloten zijn. Daarnaast geeft Open Doors training en verleent de organisatie praktische hulp, zoals traumazorg en noodhulp.

Samen lunchen

Het programma van Kanaal 7 ziet er als volgt uit
– 11u30 ontmoeting: statafels met koffie/thee/fris
– 12u00 dienst: muziek, bijbel, themabespreking, gebed
– 13u00 samen lunchen

Grote Kerk, Kerkbrink Hilversum

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.