Kalender bij 40-dagentijd

Aanstaande woensdag is het Aswoensdag. Het begin van de voorbereidingstijd op Pasen, ook wel de Veertigdagentijd genoemd. De Protestantse kerk Nederland stelt een prachtige kalender beschikbaar. Op weg naar Pasen is de titel. De kalender is gratis te verkrijgen.

In de Veertigdagentijd staan we stil bij het leven van Jezus. Hij heeft laten zien wat barmhartigheid is. Als ultieme daad van goedheid gaf Hij zijn leven en stond Hij op uit de dood. De veertigdagentijdkalender 2021 met het thema ‘Ik ben er voor jou’ daagt uit tot bezinning in de veertig dagen op weg naar Pasen.

Een gratis exemplaar aanvragen kan via www.petrus.protestantsekerk.nl/veertigdagentijdkalender.

Bekijk hier het inkijkexemplaar van de veertigdagentijdkalender.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.