Jurjen Zeilstra beroepen door Protestantse gemeente Blaricum

Jurjen Zeilstra, wijkpredikant van de Regenboogkerk, heeft het beroep aangenomen dat de Protestantse gemeente Blaricum op hem heeft uitgebracht. Op 31 oktober gaat hij voor het laatst voor in de Regenboogkerk. Zeilstra is 28 jaar verbonden geweest aan protestants Hilversum. Op 7 november is de dienst van verbintenis en intrede in de Blaricumse Dorpskerk.

Samen hebben we God gezocht en mogen vinden

In een gezamenlijke brief aan de leden van de Regenboogkerk van voorzitter Gea Rozenberg en Jurjen Zeilstra, schrijft Zeilstra: ‘Het is met heel veel dankbaarheid dat ik terugkijk op al die jaren waarin ik met de leden van onze kerk in Hilversum mocht optrekken en jullie predikant mocht zijn. Ik heb het van harte gedaan. Wat is er veel gebeurd! Na drie jaar Zuiderkerk en ruim vier jaar Torenlaankerk, bijna eenentwintig jaar Regenboogkerk. Het werk was niet altijd gemakkelijk, maar er was werkelijk zegen onder de regenboog in Hilversum. Samen hebben we God gezocht en mogen vinden in talloze vieringen en ontmoetingen. Ik kan me niet herinneren ooit met tegenzin voor te zijn gegaan. Iedere zondag leerde ik opnieuw wat geloven is.’

Continuïteit

Gea Rozenberg schrijft ‘van harte blij te zijn voor Jurjen’. En verder: ‘Deze week is er al een gesprek met Jan de Leede, voorzitter van de Algemene Kerkenraad van de PgH, samen met Marco van der Lee, voorzitter wijkcollege kerkrentmeesters, ds. Heleen Weimar en mijzelf als voorzitter van de wijkkerkenraad, om af te stemmen wat de kaders zijn voor de invulling van de vacature. Daarnaast is een belangrijk gesprekspunt hoe we het pastoraat, in afwachting tot de invulling, kunnen continueren.’

Klik hier voor de brief van Jurjen Zeilstra en Gea Rozenberg.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.