Vertrouwen dat het goed komt

Voor zondag 19 november zijn jong en ouder van harte uitgenodigd voor een jongerenviering vanuit de PgH. De viering begint om 10u00 en is in de Bethlehemkerk. Jongeren bereidden de viering voor samen met dominee Aster Abrahamsen en Anne-Mareike Schol. De band Bread & Fish speelt tijdens de viering.

Groepsdruk

Anne-Mareike Schol: ‘Als iedereen in de sloot springt, doe jij dan mee?’ Die vraag kun je nog wel eens krijgen als je zonder na te denken meedoet aan iets dat achteraf misschien niet zo slim was. Wat Petrus doet, lijkt hier een beetje op – en toch ook weer helemaal niet. Inderdaad springt hij zonder na te denken uit de boot, terwijl hij misschien niet eens kon zwemmen! Maar hij heeft wel een veel betere reden dan groepsdruk. Jezus zelf komt over het water naar hem toe. En Petrus wil het Hem nadoen, vol vertrouwen dat het dan wel goedkomt. Hebben wij dat vertrouwen ook? Wanneer zakken we weg? En durven we dan om hulp te roepen?’

Heilige chaos

‘Die vragen – en nog veel meer – komen langs in de jongerendienst van 19 november in de Bethlehemkerk. We luisteren naar wat de jongeren in dit verhaal hebben ontdekt, en kunnen ook zelf in actie komen tijdens de ‘heilige chaos’ – een werkvorm waarin we op verschillende manieren aan de slag gaan met wat het verhaal bij ons oproept.’

Bethlehemkerk, zondag 19 november 10u00.  

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.