Jongerenviering ‘Schep je mee?’ met band Bread&Fish

Op zondag 18 april om 16u30 zendt De Morgenster live een interactieve jongerenviering uit. Jongeren tot 18 jaar kunnen de viering in de kerk mee beleven. De viering staat in het teken van de Schepping. De Hilversumse band Bread&Fish verzorgt de muziek.

Onder meer klinken liederen van Sela, Oden van Salomo, Psalm Project en Psalmen voor Nu. In de band spelen Dianne Heijstee (fluit en zang), David Niemeijer (gitaar en zang), Sanne Oosterhagen (zang), Gerco Volkerink (basgitaar), Josua Schol (drums) en Albert-Jan Schol (piano). De muzikanten zijn afkomstig uit verschillende kerken in Hilversum: Bethlehemkerk, Mystery Church, Vrije Evangelische Gemeente en De Morgenster.

De viering staat onder leiding van Katinka van Buuren en Anne-Mareike Schol.

Klik hier voor de livestream.
Klik hier voor meer informatie

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.