Jongerenviering ‘Ik kan niet wachten’

De eerste echte gezamenlijke jongerenviering van dit seizoen is op zondag 27 november. De eerste zondag van de Advent. Samen met de jeugdleiding zijn jongeren uit de Regenboogkerk, De Morgenster en Bethlehemkerk
afgelopen weken bezig geweest met het voorbereiden van deze dienst.

Wachten en het uitzien

Thema van de dienst is: ‘Ik kan niet wachten.’ December is de maand van het wachten en het uitzien, naar de komst van Jezus. Wat verwachten wij eigenlijk als gelovigen van de komst van Jezus? En verwachten jongeren iets anders dan ouderen? Kom het ontdekken in deze viering.

Voorganger is ds. Aster Abrahamsen. De muziek is in handen van een aantal jongeren o.l.v. van Albert-Jan Schol. We kunnen niet wachten!

Bethlehemkerk, 27 november van 10u00 tot 11u00, Loosdrechtseweg 263 Hilversum

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.