Kinderen en jongeren uitgenodigd voor Aswoensdag

Kinderen en jongeren worden speciaal uitgenodigd voor de vesper op Aswoensdag in de Regenboogkerk. Aanvang 19u30.

Heleen Weimar, predikant van de Regenboogkerk zegt daarover: ‘We beginnen we in de Regenboogkerk met ons
klaar te maken voor het Paasfeest. Die dag heet Aswoensdag. Je mag dan een takje meenemen uit de tuin of van de Palmpaasstok van vorig jaar. De takjes worden buiten op het kerkplein tot as verbrand. Binnen gaan we zingen en bidden en uit de bijbel lezen en kun je een askruisje op je voorhoofd krijgen. De viering is voor kinderen, tieners en volwassenen en duurt ongeveer een half uur. Komen jullie ook?’

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.