Jeugddienst – Waarom geloven?

Waarom zou je geloven? Misschien heb je je dit ooit afgevraagd, misschien wordt de vraag wel eens aan je gesteld. Geen gekke vraag toch? Hoe kan het dat 2,2 miljard christenen geloven in iemand die ze helemaal niet kunnen zien?

Tijdens de jeugddienst in de Grote Kerk van 29 november om 17.00 uur start ons onderzoek. Als echte rechercheurs gaan we op zoek naar aanwijzingen in de Bijbel, doen we een sporenonderzoek en hopen we op getuigenverklaringen. En mooie muziek!

Bezoek de dienst of volg online

Vanwege de coronamaatregelen kunnen maar 30 bezoekers bij de dienst aanwezig kunnen zijn. Jongeren hebben voorrang. Meld je aan bij Janine Petersen. Natuurlijk is de dienst uit ook thuis live mee te volgen. Klik hier.


Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.