Jan Slagter en Cisca Dresselhuys in Grote Kerk

Op zaterdagmiddag 19 november kunnen liefhebbers van de podcastserie ‘De Geboden van Slagter en Dresselhuys’ de laatste opname van het seizoen bijwonen in de Grote Kerk van Hilversum. De deuren gaan open om 13u00 uur en om 13u30 uur start de opname, die ongeveer 1,5 uur duurt. 

In de podcast ‘De Geboden van Slagter en Dresselhuys’ spreken zij wekelijks met een ex-gereformeerde gast over hoe het geloof hun leven heeft veranderd en nog steeds beïnvloedt. Ook spreken Slagter en Dresselhuys over hun eigen gereformeerde opvoeding.

Johannes de Heer

Het Groot Johannes de Heer koor zingt liederen uit de bundel van Johannes de Heer. Ook het orgel wordt bespeeld. Het publiek krijgt een rolletje pepermunt en zal gevraagd worden naar het favoriete elfde gebod. Wie de gratis podcastopname wil bijwonen, kan zich aanmelden via podcast@omroepmax.nl.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.