Inzamelactie noodhulp Limburg

De Bethlehemkerk en Vitamine G zijn een inzamelactie gestart voor organisatie Sevagram in het Limburgse Meerssen. Deze organisatie heeft een verpleeghuis en een hospice. Alle bewoners moesten afgelopen weekend door de watersnoodramp geëvacueerd worden. Nu de schade zichtbaar wordt, blijkt dat echt alles van het interieur vernietigd is door het water. De Bethlehemkerk schrijft op haar site: ‘Wij willen ons inzetten om hen weer op gang te helpen. Op alle spullen die besteld moeten worden zit een levertijd, dus hulp is nu nodig.’

Alles wat je nodig hebt als je een huishouden begint

Op de site staat dat alles ‘wat je nodig hebt als je een huishouden begint’ welkom is, zoals:

  • Serviesgoed, bestek
  • Meubels denk aan tafels ,stoelen kastjes lampen
  • Beddengoed, handdoeken, theedoeken, keukendoeken
  • Kleding voor zowel de oudere mannen als vrouwen
  • Schoenen
  • Verzorgingsproducten
  • enz enz. 

‘We vragen geen nieuwe spullen maar wel goed bruikbare hele en schone artikelen verpakt in dozen met de inhoud erop vermeld. Ons plan is om het zo snel mogelijk op de plaats van bestemming te brengen. Laten we er met elkaar een groot succes van maken’, aldus de site van de Bethlehemkerk.

Inleveren kan op:

Vrijdagavond 23 juli van 19u00u tot 21u00 en zaterdag 24 juli van11u00u tot 13u00u in de Bethlehemkerk, Loosdrechtseweg 263, 1215JV Hilversum. Mail voor nadere informatie: hulplimburg@bethlehemkerk.nl

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.