Introductievideo Vitamine G

Vitamine G vond het tijd voor een introductievideo over de eigen geloofsgemeenschap. Een lange versie voor op de website van Vitamine G en een kortere om te verspreiden via sociale media.

In de toelichting bij de video’s staat: ‘Vitamine G wil een geloofsgemeenschap en netwerk zijn waar baby’s tot en met honderdjarigen de liefde van God op het spoor komen, waar ze groeien in toewijding aan Jezus Christus en in woorden en daden leren uitdelen van wat de heilige Geest geeft en doet.’

Bron die Jezus Christus is

‘We putten in alles uit de bron die Jezus Christus is. De Bijbel is daarbij voor ons onmisbaar. Er is ruimte op eigen tempo en met eigen overtuigingen te ontdekken wat christen-zijn betekent. Van hete hangijzers, maken we geen splijtzwammen. Mét onze verschillen willen we leerlingen van Jezus zijn. Samen praten, lezen, bidden, vieren, rouwen, luisteren, vragen, muziek maken, zingen, spelen, stil zijn, eten: het gebeurt in Vitamine G.’

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.