Inspirerende filmpjes Friend4Friend

Jongerenproject Friend4Friend heeft twee inspirerende filmpjes op Youtube geplaatst, waarmee ze zichzelf graag voorstelt. Deel de filmpjes om te helpen nog meer bekendheid te geven aan dit mooie project dat zo goed in deze tijd past!

Friend4friend is een project van stichting Present Hilversum voor jongeren tussen de 16 en 27 jaar. Nederlandse jongeren en nieuwkomers gaan voor zes maanden gemiddeld vier uur per week samen optrekken en doen samen vrijwilligerswerk. Friend4friend kan in vrije tijd of als stage (MBO/HBO). Het project wordt mede mogelijk gemaakt door de diaconie van de Protestantse gemeente Hilversum.

Klik hier voor een korte versie en hier voor het langere filmpje.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.