Inspiratiefestival PKN Noord-Holland

Op zaterdag 4 juni is er in Heiloo een Inspiratiefestival voor alle kerken behorend bij de Protestantse Kerk in Noord-Holland. Het festival is bedoeld voor predikanten, ambtsdragers en gemeenteleden van de kerken van de zogenoemde Classis Noord-Holland.  

Toekomstgericht kerk-zijn

Het festival staat in het teken van ‘Toekomstgericht kerk-zijn’. Het sluit aan bij het jaarthema en de visienota van de Protestantse Kerk Nederland ‘Van U is de toekomst’. Het is uitgewerkt in thema’s die door verschillende leden van gemeenten uit de classis, medewerkers en andere deskundigen en betrokkenen bij de classis worden aangeboden.

De thema’s zijn:

  • Bestuurskracht – als de kerk kleiner wordt
  • Levend Geloof: geloofsbeleving, geloofsgroei en delen van geloof
  • Generaties in de kerk
  • Duurzame kerk.

In een afwisselend dagprogramma komen de thema’s aan bod. Deelname is gratis. Er wordt koffie, thee, een lunch en een drankje na afloop aangeboden.

Aanmelden tot 15 mei via dit aanmeldformulier. Klik hier voor meer informatie.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.