Iona-viering: Alles komt goed?!

Op zondag 3 april is er een Iona-viering in de Bethlehemkerk. Iedereen is van harte welkom.

De viering staat in het teken van ‘Alles komt goed?!’ Dit is ook het thema van de Protestantse Kerk Nederland in deze Veertigdagentijd. De kerk is open vanaf 16u00. Gestart wordt met inzingen en oefenen van liederen. Vanaf 16u30 is er koffie en thee. De viering zelf begint om 17u00. Aansluitend is er een eenvoudige vegetarische maaltijd. Aanmelding vooraf is wenselijk. Meld je hier aan.

Niet te vangen

Een opvliegende wilde gans is het logo van de Iona Community. En dat is niet zonder reden: de wilde gans staat, anders dan op het Europese continent, in het Keltisch Christendom symbool voor de Heilige Geest. Geen witte vredesduif, maar een lawaaiige, ontembare gans. Niet te vangen! Het past helemaal bij het ruige landschap waar de Iona Community eind jaren ’30 ontstond. Klik hier voor meer informatie.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.