Inloophuis Wording weer open

Inloophuis Wording is sinds deze maand weer open. Het Inloophuis voor dak- en thuislozen aan de Vaartweg is anderhalf jaar gesloten geweest vanwege de coronarisico’s voor medewerkers en bezoekers. Sinds enkele weken zijn de deuren weer geopend op maandagavond, donderdagavond en zondagmiddag. Vrijwilligers bieden dan een warm onthaal met koffie, thee en iets te eten.

Marieke Koopmans zegt namens het bestuur te hopen ‘dat er na de zomervakantie weer genoeg vrijwilligers zijn om elke dag open te kunnen.’ Klik hier voor meer informatie.

Verantwoordelijkheid voor dak- en thuislozen

Wording is in 1997 opgericht door leden van diverse kerken van Hilversum. Het doel van de stichting is om vanuit christelijk perspectief maatschappelijke verantwoordelijkheid te tonen aan mensen die het moeilijk hebben in de samenleving, met name dak- en thuislozen.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.