Weer inloop op zaterdagmorgen in Regenboogkerk

Met ingang van zaterdag 7 november start de Regenboogkerk weer een inloop op zaterdagmorgen. Al eerder besloot De Morgenster hiertoe. Tussen 10u30 en 12u00 staat de kerkdeur open om in alle rust te genieten van de mooie lichte sfeer van de kerkzaal en van achtergrondmuziek. Iedereen is van harte welkom

Er is gelegenheid tot het branden van een kaarsje en het schrijven van een gebedsintentie. Het gebed wordt zondag vervolgens opgenomen in de voorbeden van de viering. Regelmatig zal predikant Jurjen Zeilstra aanwezig zijn om mee in gesprek te gaan. In één van de bovenzalen staat koffie en thee geserveerd.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.