Regenboogkerk hervat zaterdagmorgeninloop

Met ingang van zaterdag 15 mei start de Regenboogkerk weer een inloop op zaterdagmorgen. Al eerder besloot De Morgenster hiertoe. Tussen 10u30 en 12u00 staat de kerkdeur open om in alle rust te genieten van de mooie lichte sfeer van de kerkzaal en van achtergrondmuziek gespeeld door Ies Nijman of Ton Oosterom. Iedereen is van harte welkom

De redactie van de nieuwsbrief van de Regenboogkerk schrijft: ‘Wie wil kan een kaarsje branden. Ook kunt u een gebedsintentie schrijven die de volgende dag in de eredienst wordt meegenomen in de voorbeden. U hoeft zich voor de inloop niet aan te melden of te reserveren.’

Verbondenheid

‘Regelmatig zal één van onze wijkpredikanten aanwezig zijn om, voor wie dat wil, mee in gesprek te gaan. Schroom dus niet wanneer u Jurjen of Heleen in de kerkzaal ziet zitten, om hem of haar aan te spreken. Als het weer het toelaat kunt u na uw bezoek buiten aan één van de statafels een kopje koffie of theedrinken.
Wij hopen, nu na lange tijd kerkbezoek weer mogelijk is, de zaterdagmorgeninloop kan bijdragen aan een gevoel van verbondenheid met elkaar en met onze kerk. Voel u uitgenodigd om te komen!’

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.