In het centrum van Hilversum ‘Lighten the Night’

Het wordt een maandelijks terugkerend evenement dat schittert in eenvoud. Op donderdagavond in de Grote Kerk op de Hilversumse Kerkbrink: kaarsen, live muziek op de achtergrond, mogelijkheid tot het vragen van gebed en een afsluiting met een kort avondgebed. Bedoeld voor mensen die op donderdagavond in het centrum zijn. Van 19u00 tot 21u00.

De Grote Kerk volgt hiermee succesvolle initiatieven van onder meer in Utrecht – Night of Light in de Dom -, Groningen – Spoor van Licht – en Keulen – Nightfever. Zodra de coronamaatregelen het toestaan gaat het initiatief van start.

Wil je meedoen en/of musiceren?

De organisatie zoekt nog vrijwilligers voor Lighten the Night. Iets voor jou? Of wil jij af en toe muziek spelen? Stuur een mail naar mc@grotekerkhilversum.nl.

Klik hier voor een impressie in Utrecht en hier voor Hilversum.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.