ICE Challenge: waar is het lekkerste ijs in ’t Gooi?

Waar vind je het lekkerste ijsje van ’t Gooi? Dat gaan jongeren van de PgH zondagmiddag 4 september ontdekken. Verzamelen op de fiets tussen 13u30 en 14u00 bij ijssalon Kings tegenover de Sint-Vituskerk op de Emmastraat.

Vijf ijssalons

Er is een parcours langs vijf ijssalons in ’t Gooi uitgezet. Overal nemen de deskundigen een ijsje en noteren wat zij lekker en minder lekker aan het ijsje vinden. Na de vijfde ijssalon worden de punten opgeteld en komt iedereen samen bij de winnaar: de lekkerste ijssalon van ’t Gooi.

Alle PgH-jongeren zijn uitgenodigd. En bij het begin van het nieuwe seizoen is het de kerk die trakteert. Wie gaat er mee? Aanmelden via dit mailadres. De organisatie is in handen van Corné, Anne-Mareike, Aster, Wouter, Peter en Piet.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.