Het wordt weer een spannende Sirkelslag

Weer een echte Sirkelslag voor tieners. Lekker tegen elkaar spelen met teams vanuit heel Nederland. Het wordt een ouderwets spannende Sirkelslag op vrijdag 28 mei om 19u00.

Renate Japenga, jongerenwerker van de PgH: ‘Wat hebben we er lang op moeten wachten dit jaar. In februari hadden we de lightversie van Sirkelslag via zoom en dat was leuk. Maar het haalt het toch niet bij de echte versie van Sirkelslag waar heel Nederland tegelijk tegen elkaar speelt. Het thema van dit jaar is: ‘wat zou jij doen?’. Via spellen en verhalen gaan we antwoorden ontdekken.’

Geef je alvast op

Deze Sirkelslag is voor de tieners. Opgeven kan via de appgroep van de wijkgemeente of via Renate. Klik hier voor haar mailadres. In de appgroep worden de jongeren verder op de hoogte gehouden van de details.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.