Grote Kerk zet facebook in voor Week van gebed

Tijdens de ‘Week van gebed voor de eenheid’ biedt de Grote Kerk dagelijks mogelijkheden om mee te doen met deze internationale oecumenische gebedsweek. Via de facebookpagina. De week is van 16 tot en met 23 januari. Inspiratiebron is de ster van Bethlehem: licht in het duister.

Dit jaar bieden kerken uit het Midden-Oosten gebedselementen. Zij kozen voor het verhaal van magiërs, de drie koningen, die een bijzondere ster zagen en deze volgden. De ster bracht hen bij Jezus Christus.

Dag voor dag

De thema’s van de gebedsdagen zijn:

  • 16 januari: Richt ons op en trek ons naar Uw volmaakte licht
  • 17 januari: Breek onze muren af en breng ons al volken bijeen 
  • 18 januari: Doorbreek onze gewoonten en kom ons bevrijden
  • 19 januari: Laat ons niet ontbreken, ook als wij klein zijn en lijden
  • 20 januari: Leid ons, Heer naar Uw Goddelijk Kind
  • 21 januari: Kom, laten wij aanbidden rond de ene Heer
  • 22 januari: Geef ons de wil te delen en de gemeenschap te dienen
  • 23 januari: Zet ons op nieuwe wegen en leer ons die gaan.

Klik hier voor de facebookpagina.

Oecumenische vieringen

Andere PgH-gemeenten vieren op zondag 16 januari samen met andere kerken in Hilversum de kerkelijke eredienst. De Regenboogkerk samen met r.-k. Vituskerk, r.-k. OL Vrouw-Verrijzeniskerk en o.-k. Vituskerk. De Bethlehemkerk samen met r.-k. Emmauskerk en Leger des Heils. De Morgenster samen met de r.-k. H.Hart – H.Josephparochie, de vrijzinnige geloofsgemeenschap De Kapel en het klooster voor jongeren Casella.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.