Graankorrel op weg naar Hilversum

De Protestantse gemeente De Graankorrel uit ’s-Graveland sluit zich per 1 juli 2024 officieel aan bij de Protestantse gemeente te Hilversum. Zij zullen samengaan met de Protestantse geloofsgemeenschap (BeMoRe).

Mocht u vragen hebben over het samenvoegen, dan bent u van harte welkom op dinsdag 28 mei of woensdag 29 mei. Dit is tegelijk met de verrijkkingsbijeenkomsten rond het PgH2024-proces. Meer informatie hierover vindt u in het nieuwsbericht ‘Op weg naar het gebouwenbesluit’.

Volgens de kerkorde moet ‘de gemeente gehoord worden’ voordat beide gemeenten officieel kunnen samengaan. Leden van De Graankorrel zijn eveneens gehoord. Zondag 7 juli is de eerste gezamenlijke dienst en wordt de samenvoeging feestelijk gevierd.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.