Gospelkoor Dabar’Yah stopt

Na dertig jaar stopt het Hilversumse gospelkoor Dabar’Yah. De pandemie maakte het onmogelijk de afgelopen anderhalf jaar te repeteren en het koor wordt er niet jonger op. Een moeilijke beslissing voor de kleine dertig koorleden. Gedurende al die jaren werkte het koor regelmatig mee aan kerkdiensten binnen en buiten Hilversum en verzorgde concerten op tal ven plekken.

Ies Nijman, dirigent van het koor, bedankt ‘de kerken die de gelegenheid gaven om te zingen, voorgangers voor de prettige samenwerking en allen die het koor een warm hart toe droegen. Het was een hele mooie tijd.’

Wil je het koor nog een keer beluisteren? Klik hier.


Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.