28 november: Goed spreken over God

‘Vertel, over de grote daden van God’ is het thema van de Gereformeerde Zendingsbond (GZB). In de Grote Kerk in Hilversum is er op 28 november een avond met Jiwan Bharati uit Nepal.

De zendingscommissie van de Grote Kerk schrijft: ‘Gelovigen uit de wereldkerk houden ons op dit punt een spiegel voor. We horen hen vaak vrijmoedig spreken over de grote daden die God doet. Heel bewust kiezen we voor een komma in het thema. Vertel, is een uitnodiging om – samen met de wereldwijde kerk – goed te spreken over God.’

Afgelegen bergdorpen Himalaya

De commissie zegt verder: ‘Op 28 november krijgen wij de unieke kans om Jiwan Bharati uit Nepal te ontmoeten. Afgelopen mei kon het bezoek aan onze gemeente niet doorgaan vanwege het ontbreken van de benodigde reispapieren. Nu zijn deze papieren er wel en mogen we van Jiwan horen hoe het is om te evangeliseren in de afgelegen bergdorpen in de Himalaya.’

Iedereen is van harte welkom. Grote Kerk, Kerkbrink Hilversum. Aanvang 20u00. Inloop 19u45.
Klik hier voor het mailadres van de zendingscommissie van de Grote Kerk.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.