Goede voornemens voor het nieuwe jaar? Misschien is dat wel aansluiten bij Gewoon Even Anders. Dit kalenderjaar starten we met het gezellige ‘Midwinterfeest’. We gaan met elkaar in gesprek over:
- Wat laat je achter je uit het afgelopen jaar?
- Wat neem je mee of waar wil je meer van in 2025?
- Wat is je intentie om in 2025 iets nieuws te beginnen?
Vrijdag 17 januari 2025, 18.45 uur, beginnen we met een gezamenlijke maaltijd, inloop vanaf 18.30 uur. Laat voor deze winterse avond je fantasie de vrije loop gaan over winterse gerechten. (Graag bij aanmelden aangeven wat je aandeel is in de maaltijd is en/of bij de borrel).
Gewoon Even Anders was voorheen de groep Midden in het leven van De Lichtbron. Doelgroep is ongeveer 40-65 jarigen die graag samen eten, elkaar willen inspireren en samen bezinnen op allerlei onderwerpen. Leden van buiten De Lichtbron zijn welkom.