Gesprek over keuzes beleidsplan van start

Hoe kunnen we in de nabije toekomst een vitale gemeente van Jezus Christus zijn met de middelen die we hebben? Dat is de centrale vraag die doorklinkt in het Beleidsplan PgH 2020 en verder – Gedeeld vertrouwen, gedeeld verlangen. De Algemene Kerkenraad vroeg onlangs de zes geloofsgemeenschappen van de Protestante gemeente Hilversum (PgH) zich hierover uit te spreken.

Het beleidsplan kent zes prioriteiten. Bij elk van de prioriteiten stelde de Algemene Kerkenraad een aantal concrete vragen op over te maken keuzes binnen elk van de prioriteiten. De Algemene Kerkenraad verwacht dat uiterlijk 1 maart aanstaande de vragen in de geloofsgemeenschappen zijn besproken en beantwoord. Vervolgens vormen de antwoorden de basis waarop de Algemene Kerkenraad komt tot nadere invulling van de prioriteiten van het beleidsplan.

Klik hier voor meer informatie.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.