Generale synode spreekt zich uit tegen antisemitisme

Eddo Verdoner, de nationaal coördinator antisemitismebestrijding, deed afgelopen weekend in de vergadering van de generale synode van de Protestantse Kerk een appèl om op te (blijven) staan tegen iedere vorm van antisemitisme. Sinds 7 oktober is het aantal antisemitische incidenten verachtvoudigd in Nederland. Met een gezamenlijke boodschap tegen antisemitisme schaart de generale synode zich achter deze oproep.

Klik hier voor de tekst van de boodschap van de synode. Ook de Raad van kerken in Nederland bracht een verklaring uit waarin inwoners van Nederland opgeroepen worden ‘antisemitisme en andere uitingen van haat geen ruimte’ te geven. Klik daarvoor hier.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.