Gemeenteleden in gesprek over nieuwe geloofsgemeenschap

Leden en vrienden van de wijkgemeenten Bethlehemkerk, Regenboogkerk en De Morgenster gaan op zondag 14 januari met elkaar in gesprek over hun nieuwe geloofsgemeenschap. De drie wijkgemeenten gaan binnenkort samen. Dit is een van de uitwerkingen van PgH2024.

In de uitnodiging voor het gemeenteberaad staat: ‘We gaan met elkaar in gesprek om samen vorm te geven aan onze nieuwe geloofsgemeenschap. Dit doen we onder andere door te formuleren ‘waar we voor staan (missie)’ en ‘waar we voor gaan (visie)’ als geloofsgemeenschap en welke kernwaarden we daarbij belangrijk vinden.’

Wat beleef je, wat gebeurt er?

De voorbereidingsgroep schrijft verder: ‘We starten met een korte terugkoppeling van kerkenraadsbijeenkomsten en zouden daarna graag uw/jullie reactie horen. Dit doen we door in groepen met elkaar in gesprek te gaan aan de hand van de volgende vraag: ‘Wat zie je, wat beleef je, wat gebeurt er als je bij onze nieuwe geloofsgemeenschap binnen loopt?’’

Het gesprek vindt plaats op 14 januari, aansluitend op de gezamenlijke kerkdienst in De Morgenster.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.