Gemeenteleden Diependaalse Kerk maken keuze

Komende zomer komt de wijkgemeente Diependaalse Kerk voor de laatste keer bijeen in de Diependaalse Kerk. Alle leden hebben begin dit jaar daarom een brief ontvangen waarin hen is gevraagd om een keuze te maken voor hun nieuwe thuiskerk. Van de ongeveer 250 leden heeft twee derde gereageerd.

Keuze

Ruim 40 procent sluit aan bij BeMoRe. Ongeveer 10 procent stapt over naar een kerkelijke gemeente buiten onze Protestantse gemeente. Rond de 6 procent kiest voor Vitamine G of de Grote Kerk. De overige ruim 40 procent heeft aangegeven uitgeschreven te willen worden.

De gemeenteleden die nog niet hebben gereageerd, krijgen een tweede brief. Hierin wordt hen nadrukkelijk gevraagd alsnog hun keuze te maken.

In dit proces wordt de wijkkerkenraad geadviseerd door het moderamen van de algemene kerkenraad.

 

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.