‘Geef vluchtelingenkinderen een stem’

Kerk in Actie is een kaartenactie gestart om aandacht te vragen voor vluchtelingenkinderen in Griekenland en Nederland.

Met de actie roept Kerk in Actie mensen op een kaartje te sturen naar leden van de Tweede Kamer. Kerk in Actie: ‘Niet iedereen zal meteen in beweging komen. Een zetje in de rug vanuit de kerk kan mensen er weer even aan herinneren of op het spoor brengen. Hoe meer mensen meedoen, hoe krachtiger het signaal. Help jouw gemeenteleden ook in actie te komen en laat als diaconie en kerkenraad zien dat je de actie van harte ondersteunt.’

Op kerkinactie.nl/vergeetzeniet vind je het adres en voorbeeldteksten. Ook vind je daar alle benodigde materialen, zoals uitleg over hoe je dit als geloofsgemeenschap aan kunt pakken.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.