Gebed en noodhulp voor Syrië en Turkije

Kerk in Actie publiceert op haar site een gebed voor allen die getroffen zijn door de enorme aardbevingen in Syrië en Turkije.

Wilbert en Rima van Saane, uitgezonden medewerkers van Kerk in Actie in Libanon, voelden zelf ook de trillingen van de beving in Beiroet. Ze leven intens mee met alle getroffenen in de regio en schreven een gebed, dat wij in Nederland kunnen meebidden: ‘Als de aarde schudt op haar grondvesten, bent U onze toevlucht en kracht.’ Klik hier voor het gebed.

Kerk in Actie startte direct een noodhulpactie en ondersteunt daarmee Giro555. Ga daarvoor naar deze site.
Zie ook de clip van Kerk in Actie ‘Ontferm U Heer’.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.