Gebed Veertigdagentijd op woensdagochtend

In de Veertigdagentijd is er iedere woensdag een ochtendgebed in de Bethlehemkerk. Onder de titel ‘Biddend naar het licht toe’. De eerste volgende is op 1 maart in het Stiltecentrum van de kerk om 07u00 uur.

Op de site van de Bethlehemkerk staat: ‘Dat klinkt misschien vroeg, maar naar Pasen toe zien we het letterlijk steeds lichter worden ‘s morgens. Iedere week zullen we tot de ontdekking komen dat de natuur zelf toeleeft naar het moment dat we de opstanding vieren.’

Ook online

De ochtendgebeden maken gebruik van de Petruskalender. Telkens worden de aangegeven Bijbelteksten voor die woensdag gelezen. Verder zijn stilte en gebed hoofdbestanddelen van het ochtendgebed.
Iedereen is van harte welkom om iedere woensdagochtend deel te nemen in de Bethlehemkerk. Online deelnemen kan ook. De Zoomlink is op te vragen via dit mailadres.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.